Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ha a mosogatógép program...

Ha a mosogatógép program közben le lett állítva és kinyitom az ajtaját, kifolyik belőle a víz? Vagy nincs benne annyi víz, hogy az ajtó kinyitásakor kifolyjon?

Figyelt kérdés
Nem voltam itthon amikor le lett állítva és nem tudom, hogy hol tartott a mosogatásban. Nem akarom beindítani, mert azt mondják, nem világított egyik gombja sem, de furcsa hangot adott. Inkább kinyitnám az ajtaját, hogy belenézzek, nem akadt-e meg benne valami, de félek, ha pont a mosogatási/öblítési fázis közepén állították le, kiömlik belőle a víz a konyhába.

#mosogatógép #program közben leállítás
2017. febr. 6. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem fog kiömleni belőle a víz, nyisd ki nyugodtan.
2017. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az üvegajtón nem látni, mennyi víz van benne?
2017. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Üvegajtó mosogatógépen? :-o
2017. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs annyi víz benne ami ki tudna folyni.
2017. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3: Igen, tudod az a kerek ajtó elől, ahol a ruhákat rakod be..
2017. febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nincs rajta üvegajtó amin látnám, mert nem mosógép, hanem mosogatógép.

Kinyitottam, de valószínűleg végig ment a program (max. a szárítás nem futott le teljesen), mert tiszták és szárazak voltak az edények.

Víz se volt az aljában.

2017. febr. 6. 17:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Mea culpa.. ezt benéztem.. :)

(#2)

2017. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mosogatógépben nem áll több(10)cm magasan a víz mint a mosogatóban csak a fúvókákból spriccel össze/vissza benne a mosószeres víz -úgy tisztít-majd alul rögtön összegyűlik és távozik a csatornába.
2017. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!