Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kattog a laptop, mi lehet a...

Splayd100 kérdése:

Kattog a laptop, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám hogy amikor megpróbálom bekapcsolni a laptopom akkor nem történik semmi, csak halk kattogást hallok. És villognak a fények rajta Mi lehet a baja? Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. febr. 9. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ütemes kattogás: hdd probléma.
2017. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Előző válaszolót megerősítve:

HDD = R.I.P.


Ez vinyócsere lesz.


Üdv.

2017. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Annyit tennék még a dologhoz hogy tegnap este valahogy bekapcsolt a laptop és működött. Ma este bekapcsoltam, elsötétült a kép ( ez még mindig nem tudom mitol van pontosan ) ekkor lecsukom a laptopot és felnyitom.. amint elöjott volna a kep egybol eltunt. Kihuztam a toltot, majd visszadugtam. Be akartam kapcsolni de megint elkezdett kattogni, szerintem ez nem is annyira kattogás, olyan mintha valami kapcsoló akarna átkapcsolni..
2017. febr. 11. 18:15
 4/4 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Ez érintkezési hibára utal. Ellenőrizd, hogy a vinyó az adatvonali csatlakozójában rendesen érintkezik-e.

De az is lehet, hogy a vinyó alaplapja szarakodik.

Illetve lehet memória, vagy memória vezérlő, vagy memória slot.


Egy ismerősöm, fogott már hasonlóval gépet, abban memória vezérlő hiba volt, egy kártyával eljárt a gép, kettővel már nem.


Üdv.

2017. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!