Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az alábbi három mosógép közül...

Julot kérdése:

Az alábbi három mosógép közül melyiket vennétek? Melyiket ajánlanátok? Ha lehet pár mondatban indokoljátok is meg!

Figyelt kérdés

1., BOSCH WAW28560EU (német gyártmány) [link]

Honlap, adatlap itt: [link]


2., AEG L7FBE68S [link]

Honlap, adatlap itt: [link]


3., Gorenje W9865E [link]

Honlap, adatlap itt: [link]


Sokat segítenétek, ha minél többen mondanák el a véleményüket!


Nagyon köszönöm!



2017. febr. 22. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
LG direct drive. Tudom nem a lista része ellenben ugyanaz a termék a világon mindenhol elérhető így alkatrész is lesz hozza sokáig elérhető áron, dob csapágy utángyártottal is pótolható 3000 ftbol, nem 50e. Kb ennyi.
2017. febr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, azt úgyse tudja megmondani senki hogy meddig lesz hibátlan. Inkább azt nézd melyik mit tud számodra ami megfelelő lesz. Mivel ilyen árban nézel gépeket, gondolom az alkatrész ár se fog zavarni idővel.
2017. febr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a Bosch waw32640eu van, és nagyon jó. Nem bántam meg, hogy azt választottam.
2017. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Bosch-nak van olyan funkciója, hogy plusz víz, ami nagyon hasznos, mert így tényleg ki vannak mosva a ruhák. A mai mosógépek túl kevés vizet használnak.
2017. febr. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!