Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi történik, ha üresen hosszú...

Mi történik, ha üresen hosszú időre (tegyük fel 60 percre) indítjuk a mikrót?

Figyelt kérdés
Mi nyeli el az energiát amit kelt? Van valami védelmi funkció beépítve?

2017. febr. 24. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi sem nyeli el, néhány perc alatt tönkremegy
2017. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Megelőlegezik a bizalmat.

A vasalón sincs semmi ami meggátolná hogy a hasadra nyomd és az autóban sem hogy ne menj vele a falnak.

A mosógépben sincs védelem arra az esetre ha téglákat pakolnál bele, a konyhakés sem tartalmaz biztonsági elemeket.

Érted már?

2017. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem én, szerintem semmi sem utalt arra, hogy h*lye lennék, de azért köszi :) Viszont ezek pont olyan dolgok, amire nincs is nagyon megoldás (mondjuk autóknál szenzorokkal épp úgy babrálnak, hogy akár ezt is elkerülheted khm) és kérdéses, hogy nincs e megoldás erre a problémára mikróknál. Megelőlegezni megelőlegezhetik a bizalmat, persze, de én nem feltétlenül bíznék meg az emberekben ennyire :) Mondjuk egy matricát ráragasztani mindenképpen könnyebb, ez tény.
2017. febr. 24. 20:05
 4/8 Szirty ***** válasza:
36%

"mondjuk autóknál szenzorokkal épp úgy babrálnak, hogy akár ezt is elkerülheted khm"


Két helyen már van ilyen: a mesében és a reklámokban...

Mire is gondoltál? A fék asszisztensre, a tolató radarra? ABS-re? lolka

2017. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

YT-on megmikróztak már szinte mindent, mikrótól kezdve a szárazjégig. Itt van, amit kerestél:


https://www.youtube.com/watch?v=AsaW5xnOkCA

2017. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindegyikhez adnak ilyet:

[link]

Persze, van olyan kocsi ami nem megy a falnak és biztos van olyan mikró ami érzékeli hogy üres.

De a trend nem ez.

A GPS sem véletlenül mondja hogy "Jó utat, vezess óvatosan".

2017. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#4 Konkrétan a Tesla autópilóta módra gondoltam, ahol érzékeli és megelőzi az ütközést. Tudom, ahhoz arra a módra kell kapcsolni, de nem hiszem, hogy túl nagy gondot okozna, hogy beépítsenek olyan funkciót a kocsikba, hogy automatikusan átvegyék az irányítást balesetvédelmi okokból.
2017. febr. 24. 20:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem hiszem, hogy túl nagy gondot okozna, hogy beépítsenek olyan funkciót a kocsikba, hogy automatikusan átvegyék az irányítást balesetvédelmi okokból."


Nem okozna nagy gondot.

Hanem nagy költséget okozna.

Ezért nincs a mikróban macska érzékelő, és éghető anyagot vagy ürességet érzékelő szenzor. Ugyanis ezeket a felhasználó érdemben tudja detektálni. Ingyen.

2017. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!