Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Villanysütő először felülről,...

Villanysütő először felülről, majd alulról süt nagyon?

Figyelt kérdés

Eleinte az volt a probléma, hogy a sütik tetejét kicsit megkapta, majd kiszárította, mire az alja is megsült. Apróbb sütikkel nem volt gond, kevert tésztákkal igen.

Majd fekete tepsiben (se sütőpapírral), legalsó polcon sütöttem keverttésztát, a sütés egy részén a sütő csak alsó módban volt. A süti alja szénné égett, mint egy rossz gázsütőben.

Azóta a sütik alját megkapja, mint egy gázsütő. Még a linzert is. Mostanában aprósütiket készítettem, 2. polcon a sütő saját tepsijében. Mondjuk kicsit kapja csak meg, szépséghiba kb, de elgondolkoztat, hogy akkor most keverttésztát hogyan? Meg mi ez az egész? SOS! :D


2017. febr. 26. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Tipp:hőfok szabályzó nem mükődik megfelelően.
2017. febr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom, honnan és mennyiért lehet hőmérőt beszerezni, de a hűvösebbet igénylő dolgoknak nincs nagy baja: habcsók, süthető gyurma.

A forrót igénylő pogi is megsül, bár az alja újabban szép színes...

2017. febr. 27. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!