Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Sok aramot fogyaszt a befozo...

Mariaterezia kérdése:

Sok aramot fogyaszt a befozo automata?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem ide kellet volna irnom a kerdest,szeretnek venni befozo automatat mert nemfer a fagyasztoba annyi minden,videken lakom es a kertbol kerul ilyen olyan amit eltegyek,erdeklodni szeretnek olyanoktol akiknek van es hasznaljak a befozo automatat hogy sok aramot fogyaszt,mi denhol olvadtam hogy nagyon jo,vagy jobb ha tovabb is kalyhan dusztolom a dolgokat?

#fogyaszt #a befozo #automaza
2017. márc. 14. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokféle ilyen automata létezik. Az áramfogyasztásuk különböző, a csomaglásukon olvasható.
2017. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt esetleg tippet hogy melyik a legjobb marka kozuluk?
2017. márc. 14. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem a kályhánál olcsóbb módszer nem létezik. Inkább a befőtt jeid értékesítésével kellene foglalkoznod. Egy 3 dl-es baracklakvárért elkérnek 600.- ft ot. Ha közelbe laknál még el is mennék érte...
2017. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valoban idaig is a kakyhan oldottam meg,lenne elado is jelenleg is van amit a tavaly raktam el,barack lekvar,kompot,eper lekvar magnelkuli malna lekvar,alma vegyesen kortevel lekvar,meggy befott magos mag nelkuli,meggy lekvar malna szirup,paradicsomszuk,zoldpaszuj,nagy sarga szilva kompot meg lekvar ezek mind hazilag teremnek nallunk a kertben es vegyszermentes. Sajnos en Romaniaba lakom,Szekelyfold ,Erdely ,Szovata furdo mellet. Koszonom a valasszokat.
2017. márc. 14. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!