Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a tapasztalat, mennyi...

Mi a tapasztalat, mennyi ideig bírják a Gorenje mosógépek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 15. 11:28
 1/7 anonim válasza:
Az attól függ, hogy mikori gyártmányút veszel. Az újabb gyártmányúakat már Kínában szerelik össze. Nem gondolnám, hogy a garancián túl sokkal tovább bírná.Nekem WA 583 as van, 2005 ös kiadás, ha jól emlékszem. Eddig még szervízelni sem kellett.Ellenben nemrég vettem egy Gorenje porszívót, arról inkább nem írok semmit.
2017. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem hűtő van kb 2 éves, egyenlőre hibátlanul működik :)
2017. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon leadta a Gorenje, sógornőmnek az van, és szidva. Nekünk egy 24 éves Sharp van, japán belpiacos mosógép, a mai napig tökéletes, pedig heti 8-10 mosást megcsinál.
2017. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

22 éves Miele, 1400-as centrifugával. Szervizelve kétszer volt: szénkefék (mert kettő van benne), mosószert továbbító műanyag cső (vízkő).


Ha ennyit nem szánsz gépre, szervizes ismerősöm szerint az Elektrolux-ok egész vállalhatók. Gorenja, Samsung, Beko, Candy, Bosh felejtős.

2017. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miele nagyon jó. Én csak azt sajnálom, hogyha ezek a régi mosógépek egyszer végleg tönkremennek, akkor soha többet nem tudunk olyat venni, ami 20 év felett is működni fog.
2017. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Miele nagyon jó. Én csak azt sajnálom, hogyha ezek a régi mosógépek egyszer végleg tönkremennek, akkor soha többet nem tudunk olyat venni, ami 20 év felett is működni fog."

Én nem sajnálom őket, pazarolják az áramot és a vizet a régiek. Az újak energiahatékonysága és víztakarékossága kiemelkedő és ugyanolyan jól mosnak, sőt, a drágább modellek még jobban.

2019. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aham, pocsekolják az áramot meg a vizet. Igen, ez tény.


De! Kapj elő egy papírt, és írd le, hogy egy 24 éves mosógép meg most is megy. Kb 20%-al többet fogyaszt, és kb a 24 év alatt költöttem rá 10000 Ft-ot alkatrésze, és munkadijra.


Most írd le azt, hogy egy mai mosógép hány évet fut el, 24 év alatt hányat veszel, a 24 év alatt mennyit költesz rájuk alkatrésze, munkadíjra, és hasonlítsd össze a két összeget.


Kíváncsi vagyok a végeredménye. Írd be ide, ha kiszamoltad.

2019. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!