Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » UEFI Bios Utility updatelve...

UEFI Bios Utility updatelve van, vagy mégse?

Figyelt kérdés
Most vetem egy gépet egyből bejött a bios Advanced Modeba mentem utána a Toolra majd az ASUS EZ Flash 3 Utility menü pontra majd kiírta hogy melyik bios update metódus közül válasszak via Storage Device vagy via Internet én az utóbbira mentem csatlakoztam az internethez majd kis töltés után kiírta hogy a bios sikeresen updatelt majd egy gyors restart és visszadobott a bios menübe ha ugyanezt eljátszottam akkor kiírta hogy a bios már updatelt.örülnék a,segítségnek mert kicsit elakadtam

#update #bootolás #UEFI BIOS Utility
2017. márc. 20. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:

hát ha már frissítette, akkor lépj ki a biosból..

Rendszer van rajta? Mert ha nincs semmi, akkor meg tolj bele egy telepítő médiát, boot sorrendet állítsd be és csapassad az installt.

2017. márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!