Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Porszívó kérdés. Porzsák...

Porszívó kérdés. Porzsák nélküli, HEPA szűrős gépet keresek, viszont olyan árakba botlok, hogy el sem hiszem. Tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Tudnál ajánlani 20 ezer forint alatt egy viszonylag jó porszívót?

2017. márc. 29. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél valami kínai xart, az ócsó.
2017. márc. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem normal hasznalatra egy 1800 W-os porszivo boven eleg, ha rendszeresen karban van tartva es tisztiva a motorszuro, + cserelve a hepa, akkor egesz jo ez s szivoteljesitmeny. A szolyeget ez is felkapja a padlorol olyan ero van benne, meg raszivja magat a laminalt padlore.

Nekem egy 5-6 eves LG van ugy latom mar nem forgalmaznak hasonlot sem, de hasonlo parameteru porszivot lehet mar kapni 25 korul.

20 alatt nem hiszem hogy talalsz sajnos, de figyelgetni kell az akciokat, hatha szerencsed lesz.

2017. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül kinéztem egy Samsungot 21ért akciósan. Egész jó értékelést kapott. Ezzel hátha nem nyúlok mellé. :)
2017. márc. 29. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Samsung az meg egesz megbizhato marka haztartasi gepek teren.
2017. márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!