Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elektromos fűnyíró visszafelé...

Elektromos fűnyíró visszafelé forog. Miért?

Figyelt kérdés
Új motort tettem egy elektromos fűnyíróba. (1500 watt). Mindent ugyan úgy kötöttem vissza, ahogyan az előző motor volt. De mégis visszafelé forog. A kés nincs fordítva, mivel a burkolaton a fűkidobó nem abba az irányba néz, amerre forog. A kondin (20 Farád) van 4 saru. Próbáltam azt is mindenféleképpen variálni, de nem megy, csak a rossz irányba. 2 kivezetője van a motornak: a 230 Volt és a kondi. Mit tudnék tenni? Fejjel lefelé nem tudom tenni a motort, mert akkor a tengely vég nem úgy fog esni, ahogyan kell, vagyis a menetes vége ahová a két kell befogatni, és a pajzson lévő motortartó bakok nem úgy fognak állni.
2017. ápr. 1. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet baromsag, de ha fordítva dugod be konnektorba? :D
2017. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A segédfázis tekercs kivezetéseit cseréld meg.
2017. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült megcsinálnom. Az állórészt kellett megfordítanom fejjel lefelé
2017. ápr. 2. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!