Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ti melyik mosógépet vennétek...

Ti melyik mosógépet vennétek meg? Beko vagy electrolux? Bővebben lent

Figyelt kérdés

egy


beko wmy-71033 ptlmb3 70ezer ftért 5 év garancia


vagy


electrolux ewt1262idw 90ezer ftért 1 év garancia


mondjatok érveket pro és kontra! köszönöm előre is!



2017. ápr. 21. 01:44
 1/4 TR75 ***** válasza:

Én megvenném a Bekót. Nekem is az van, egy WMB 51031-es, három vagy négy éve használom rendszeresen.

Az Electroluxot nem ismerem, szóval lehúzni nem fogom, a viszont Beko bevált.

2017. ápr. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyiket se,(én háztartási gép szerelő vagyok,nem csak úgy írok),igazából a beko-ban a dob szakad le,az electroluxban a panel megy ki,ezek eleve olyan tételek amik,ha kimennek akkor nem is lesz érdemes javítani,sőt a beko-hoz még alkatrészt se lehet kapni sehonnan,max néhány indesit alkatrész jó bele,én inkább a whirlpool 6.érzéket ajánlanám,vagy olyan felöltöltős zanussit amelyben nem ragasztott a dob,hanem csavaros,mert azt lehet csapágyazni,a csapágy,pedig öt évre szól,a plusz garanciát tessék megvenni minél többet amennyit engednek.
2017. ápr. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Electrolux mosógépünk volt, 4 év után elromlott benne a panel és nem melegítette a vizet. Szürkébbek lettek a fehérek mire észrevettem. Szerelő azt mondta 40 ezerből ki tudja hozni, de csak a panelt, + a szerelés. Azóta Bosch gépünk van. Ez jó és még szárazabbak is a ruhák az 1000 fordulatszámnál, mint az előzőnél 1200 fordulatnál. Bosch-t is lehet már kapni 90 ezerért. Mi 60 ezerért vettük novemberben egy nagy akciózás során a Médi@-ban.
2017. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó voltam, most folytatnám, hátha segítek még. Nézz széjjel az internetes oldalakon, ott 10 ezerrrel olcsóbban kapsz, mint a boltban. Van a medi@-nak is, az eur@nicsnak, exteme digit@l, mall.hu, e-mag-nak is mosógép ajánlata a neten. Én már gyakran rendelek ezektől ezt-azt ésmindig elégedett vagyok. Mi bosch gépet azért választottunk, mert megbízható, nagyon olcsó volt így rendelve, és regisztráltunk az oldalukra így kaptunk + 3 év ingyen garanciát, mikor megvettük azután. Na, itt még nyertünk 10 ezret legalább, így van 4 év garink ingyen. Remélem tudtam segíteni.
2017. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!