Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Starlyf fast heater tényleg...

Starlyf fast heater tényleg képes egy nagyobb szobát felfűteni?

Figyelt kérdés
a ws teleshop hirdeti ezt a kis hősugárzo tényleg feltud fűteni egy nagy szobát?

2017. ápr. 22. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
400 wattal nagyobb szobát felfűteni? Ugyan már királylány...
2017. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szirty ***** válasza:
82%

Nem.

De ha elég közel teszed az arcod a működő készülékhez érezhetsz meleget.

2017. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
amit a ws kínál annak a készüléknek a fűtőereje annyi mint egy fagyőré max +5 C fok, tehát egy nagy szoba téli fűtésére ez nem jó! amit meg ws reklámoz az mesének jó!
2017. júl. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 igovandar válasza:
100%

Szia, én is éppen nézegettem, egy 6,5nm-s fürdőszobához. Ajánlom a következő linket:


[link]


Egyértelműen kiderül: "a termék helyiségek elsődleges fűtésére nem alkalmas!"


Szerintem szintem tartónak sem jó, mert akkor éjjel-nappal megy (ha bírja), azaz ua. lesz a fogyasztás, mint egy nagyobbal. Csak lassabban.

2017. nov. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 igovandar válasza:
Bocs, csak most néztem meg az időbélyeget!
2017. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ve74 válasza:
100%
Mivel én megrendeltem-gyorsan vissza is küldtem-talán kompetens vagyok:egy hajszárító,ennek megfelelő hanggal.A villanyóra ugyan nem pörög miatta ezerrel de egy 15 nm es szobát nem fűtött fel(szigetelt).gagggggyer
2017. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kitticica95 válasza:
100%
Fele akkora helységet sem fűtött fel, amit a leírásban megadtak. Nem érdemes megvenni.
2017. dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
A szüleim megvették. 2,5 m2-es fürdőbem használják, azt felfűti, de azt mondják, a hajszárító gyorsabban bemelegít.
2017. dec. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Természetesen képes felfűteni! Most bekapcsolod és augusztusra nagyon jó meleg lesz. A hőfok emeléshez hő kell! Gondolj bele milyen műanyagból kellene készíteni, ha tényleg úgy fűt ahogy reklámozzák, hogy ne olvadjon meg. Igaz erre sokan mondják nem hőre lágyuló, hanem hőre keményedő műanyagból készítik.
2018. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!