Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen hibát jelez a mosogatóg...

Milyen hibát jelez a mosogatógép? (kép lent)

Figyelt kérdés

2017. ápr. 29. 10:29
 1/5 A kérdező kommentje:

Na, arról kellett volna kérdést kiírni hogy a fenyőbe csatolunk fotót :-)))))

A sóhiány alatt van egy (kristályt ábrázoló) gomb, az világít pirosan. Whirlpool ADG185 a gép típusa. Ha esetleg így is tud valaki segíteni, örülnék! Lehetséges, hogy privátban átmegy a fotó .... Köszönöm.

2017. ápr. 29. 10:36
 2/5 Szirty ***** válasza:

Nem lehet ide képet csatolni. Csak a kép linkjét teheted ide miután a képet felraktad valahova máshova.


Javaslom a készülék használati utasításának áttanulmányozását!

2017. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos költözéskor elkeveredett a használati utasítás és a neten is hiába kerestem rá.
2017. ápr. 29. 11:55
 4/5 Szirty ***** válasza:

Már meg ne haragudj, de google első találat:


[link]


Mivel a leírás letöltéséhez a 12-számjegyű referenciaszám szükséges amit én nem ismerek, nem tudom megnézni helyetted.

2017. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megtaláltam, köszönöm!!!

Az öblítőszer jelző fény világít. Akkor világít, ha a vízlágyítót, vagy az adagolót fel kell tölteni - ezt írja.

Majd holnap veszek vízlágyítót.

2017. ápr. 29. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!