Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Minden felültöltős mosógépnek...

Minden felültöltős mosógépnek nehezen tisztítható az öblítőtartálya?

Figyelt kérdés

Mosógép vásárlás előtt állunk. Jelenleg egy Whirlpool felültöltős mosógépünk van, aminek a tartálya kb. elindult az evolúció útján. Albérletben élünk, mikor ideköltöztünk már a sósav sem segített.

Elhatároztam, hogy felültöltőset többé soha, de 20 cm híján le kellett mondanom az elöltöltősről, nem fér el. Személyes tapasztalat, márkák, tippek és praktikák jöhetnek. Mondjátok, hogy van még normális felültöltős gép is!


2017. jún. 5. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is whirpool volt, 10 évig volt meg, tökéletesen működöt amikor lecseréltük. Ezt én is utáltam, hogy nehéz tisztítni az öblítőtartályt.

Az elöl töltősből is van keskeny, az sem fér el?

2017. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
50 cm a szélességi limit, az is visítva. :/
2017. jún. 5. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2017. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
LÉTEZIK??? :OO :D Köszönöm!
2017. jún. 5. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!