Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan mikrohullámú sütőt ami nem csipog és kijelzős?

Figyelt kérdés

Vagy olyat amelyiknek ki lehet kapcsolni h a gombok ne csipogjanak meg amikor lejár akkor sem? Egyáltalán van ilyen? :D

Ár kb 26ezer alatt



2017. jún. 16. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindegyik jelez. Viszont van elektro mechanikus órás. Amelyiken nem látsz LCD kijelzőt nyomó gombokkal, viszont van rajta tekerős idő kapcsoló, akkor az mechanikus. Kb. 20 ezerért vannak az alapgépek.
2017. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ismerem a problémát, hogy mennyit szidtam én már, aki szidtam én már,aki kitalálta, hogy csipognia kell!! minek?? a zúgásából is tökéletesen hallod, ha kész, nem beszélve arról, hogy legtöbbször ott állsz a gép mellett, és várod, hogy végezzen. minden egyes alkalommal fel tudom húzni magam, amikor ilyet hallok. viszont én megszereltettem a párommal a mi mikrónkat, elég egyszerűen "el lehet rontani" a hangszóróját, kikötni, vagy pl belecseppenteni egy csepp ragasztót. de sajnos a mosogatógépünk továbbra is csipog, azt nem merte szétszerelni.
2017. júl. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!