Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szárítógépnél normális ha...

Szárítógépnél normális ha időnként "kattógó"hangot ad ki?

Figyelt kérdés

Ez az első szárítógépen,kb 1,5 éves...de szinte a kezdetektől hallom.Kihívtuk a szerelőt is,de neki nem csinálta.Van hogy akkor is csinálja,ha csak törölköző van benne...semmi zippzáros hogy az érne az oldalához.

9 kgos,Whorpool.



2017. jún. 20. 07:40
 1/3 anonim válasza:
0%
A kérdés második felét nem nagyon értettem, de a legvalószínűbb ok a winchester fokozatos leépülése. Én a helyedben futtatnék egy lemezellenőrzést és vennék egy kisebb új vinyót amin a fontosabb adatokat pl. családi képeket tárolom, mivel a cucc már nem sokáig fog működni.
2017. jún. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Úúú, bocsi Számítógépet olvastam! Amennyi tapasztalatom van a szárítokkal azt mondanám hogy ez természetes.
2017. jún. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:) azért köszönöm.Most már ezt is tudom!
2017. jún. 21. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!