Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógép dob mitől állhat ferdén?

Mosógép dob mitől állhat ferdén?

Figyelt kérdés
Samsung elöltöltős mosógép,hogy hány éves nem tudom.Mosás közben megállt a dob,leszedtem a fedelét és az ékszíj nem volt a tárcsán.Tehát valószínüleg csapágyas lehet.Az ékszíjat visszatettem,de észrevettem,hogy a dob ferdén áll,mintha egy kicsit csavartak volna rajta.Ez így eléggé zavaros,szóval az ékszíjtárcsa pl.nem párhuzamos a mosógép hátsó falával.Ez így jó?Vagy a vég kezdete?
2017. jún. 22. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha csapágyas, akkor hangja is volt. Illetve egy kis víz is van alatta. De minimum a szimering körül van ázás nyom.Ez max 10EFt.

Szerintem inkább dobcsillag törés. 25-35EFt.

2017. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eléggé hangos volt.Eddig csak a fedelét vettem le,de ha a csapágyhoz is hozzá akarok férni akkor körbe az egész burkolatot le kell szednem.Az összeg amit írtál az csak az alkatrész vagy unkadíjjal ennyi?
2017. jún. 22. 12:13
 3/6 A kérdező kommentje:
munkadíjjal
2017. jún. 22. 12:15
 4/6 anonim válasza:
Hát ha már hangos volt mint írtad gondolom csak csapágyat kellett volna cserélni. De te megvártad míg szétszakad az egész. Több tízezret nem érdemes egy gépre költeni.
2017. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen munkadíjjal eggyütt értendő.

Akkor csapágyas.

A tetejét vedd le elösször. Vedd le a beton sújt. Utánna köss ki minden vezetéket (jelöld össze őket) csövet, lengéscsillapítót.

Akaszd ki az üstszájgumit. Állítsd fejre. Vedd le a lengéscsillapítókat, csöveket. Az alján kiemelhető az egész egyben. Szétszeded az üstöt, kinyomod a dobot. Cseréled a csapágyakat, szimeringet.

2017. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem elég csak a burkolatot leszedni.Nem vagyok benne biztos,hogy ez nekem menni fog.Azért köszönöm a segítséget.
2017. jún. 22. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!