Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a baja a mikrómnak?

Mi lehet a baja a mikrómnak?

Figyelt kérdés

Egy sencor tipusu(SMW 3917) mikróm van ami 3 év szolgálat után megdöglött, szemrevételezés kapcsán rájöttem, hogy a 8A-os biztosíték kiment, vettem és beleraktam.

Bekapcsoltam világít, ég a kijelző és látszólag müködik is, érzékel az ajtó is, de amint rátekerem az időt azonnal kilövi megint. Ezt mi okozhatja? Zárlat? Melyik része lehet a ludas?

Kávét akartam melegíteni és ugyan ezzel az esettel romlott el. Sajnos falun lakom és nincs közelben villanyszerelő, sem hasonló, ugy tudom, ha nem is tudják megcsinálni, akkor is 5 ezer a szerviz kezdő összege.

legyetek szívesek írni 1-2 támpontot, hogy mi lehet a baja, van e értelme szerelőhöz vinni?! Köszönöm!!!



#biztosíték #sencor mikro #bekapcsol de nem működik
2017. júl. 9. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
5000.- a kiszállás, 10000.- a magnetron ( ha az a baj) + a javítás költsége. + még haza is fuvarozhatod. Ennyiből kapsz egy gyári újat..
2017. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag akkor megy ki a biztid amikor bekapcsol a mikrohullámu generátor. (Nem tudom, hogy ennek a tipusnak milyen funkcioja van még, de azokat kiprobáltad?) Vszinüleg kuka, mert a javitás többe kerülne mint az uj. (Nekem egy Samsungban egy biztositék cseréért akart a MÁRKASZERVIZ!!!! annyit kérni mint az uj, mert a "vezérlöpanellt kell cserélni"
2017. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szirty ***** válasza:
Mennyivel leszel előrébb ha tudod mi a baja? Megjavítod?
2017. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megtudod javitani magad akkor jól jártál , ha nem akkor eldobhatod, nem éri meg megcsináltatni.
2017. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a javítás kölgsége elérheti egy új mikró árát. Tervezett avulás.


Off:

Nem okoskodni akarok, de mi úgy csináljuk hogy mikor akcíós valami háztartási gép akkor veszünk egyet. 10000forintos a mikrónk, 30000 a lap TV, 40000 a mosógép, 40000 a hűtő. Pont mikróból kettőt vettünk, ha az első be$z@rik akkor kuka, másik elővesz. De van így tarcsiba kávéfőző, hajszárító, szendvicssütő, teafőző stb...és mind aprópénzért.

2017. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jo gos a kérdés, hogy miért érdekel, cask azért, hogy becipeljem e a szerelőhöz vagy sem...de köszönöm a válaszokat.
2017. júl. 10. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!