Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Remington vagy a Philips...

A Remington vagy a Philips körkéses borotvái a jobbak? Ki mire esküszik? Érvek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 12. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy a Philips kisgépei mostanában nem olyan jók. Remingtonról nem tudom mit mondani.
2017. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi az hogy kisgép? Mekkora összegért kapok jót? 20ezerért, már elfogadható körkéses borotva?
2017. júl. 13. 00:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Remington... szinte mind Kínában készül (kivétel az arany áras csúcskategória)


Philips, szinte mind, európai gyárakban gyártva!

(15 éves 3 körkéses borotvám van, és még szitákat sem kellett cserélni, tökéletesen működnek.

Fiamnak, ugyancsak Philips szakállborotvája van és 9 év óta, gond nélkül használja.)


Borotvák és epillátorok tekintetében a Philips és a Braun a nyerő! (Remingtont felejtsd el!. max. a kisipari (üzleti) használatra gyártott gépei a megbízhatók.

2017. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Évi0321 válasza:
A férjemnek philips volt az előző és 10 év után ment tönkre szóval jól bírta és akkor sema borotva ment tönkre csak az éle ....ennyit tudok mondani rolla Remingtonban sajnos nem tudok segítni abból hajvágógépünk van és az nagyon jó meg szerintem maga a márka is jó .
2017. júl. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mivel a Philips találta ki a körkésest biztos ,hogy jób nekem is az van!
2017. júl. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Remingtonról maga az ismerős kereskedő beszélt le.

Ha körkéseshez ragaszkodsz, akkor Philips.

(Ha rezgőkéses is játszana, akkor Panasonic, Braun, igen ebben a sorrendben)

2017. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!