Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Karancs gáztűzhely gombja...

Karancs gáztűzhely gombja eltört, milyet vegyek? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Tehát van egy régi Karancs gáztűzhely az albérletben és sajnos elhasználódott pár gomb és kettő javíthatatlanul eltört.

Szeretnék venni belőle 2 másikat. Neten találtam is milyen van nekünk:

[link]


A gond az hogy mondjuk találtam 300-tól 800 forintig is, viszont mindenhol a szállítás 1500 forinttól kezdődik. Tehát így baromira nem éri meg.


A kérdés az hogy más fajta (más kinézetű) gombot vehetek-e rá? Tehát ezek szabványok vagy kell valamire figyelnem? Mert persze ebay-en is van jó pár féle-fajta de fogalmam sincs hogy passzolni fognak-e. (és persze a magyar ősöreg Karancs gomb nincs ebay-en :D )


Debrecenben lakom tehát esetleg ha valaki tudna ajánlani pontosan helyet Debrecenben ahol vehetnék pont ilyet azt is megköszönném.


Vagy igazából bármilyen alternatíva, amiben nem fizetek többet a szállításért mint magáért a termékért. :)


Előre is mindenkinek köszönöm!



2017. júl. 24. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincsen más megoldás, vegyél a szervizben. Vagy a lomtárban szerelj le egyet.
2017. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vedd le a tekerőket és nézd meg félkör e a tekerő tengely ,akkor illik rá , de annak kell lennie . Aztán írj a legolcsóbb de régóta működő online üzletnek hogy előre utalnál számlájukra 2 dbra meg a postájára amely ajánlottan elsőbbségi levélben érkezne . Ez 600 Ft lenne , sumákolni nem szoktak ...
2017. júl. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A csapok szárai, -ha megnézed őket: [link]

-azonosak.

Tulajdonképpen a gombok nyakának a hossza az ami fontos lehet.

Nem vagyok biztos benne, hogy ebayen keresztül sokkal olcsóbban megkapnád!

[link]

2017. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, az előző vagyok!

Az első linkem az félrement, ez az igazi:

[link]

2017. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 Debrecenben gondolom biztos van, de nem nagyon tudom hogy merre találok szervizt. Egy boltot találtam ahol elméletileg lenne de ha jól tudom már jó ideje zárva van. Jobban körbe kéne kérdeznem :|


#2 Ez nem olyan rossz ötlet, de szerintem ezt végső esetbe fogom használni. :)


#3-4 Hidd el nekem találtam jóval olcsóbban ebay-en! Csak annyi hogy az nem a Karancs gomb. :) Mivel általában ott meg tudtam spórolni hogy ingyenes legyen a szállítás és tényleg 200-300 forintért is láttam. Magyarországon pedig néztem azt a boltot is amit te linkeltél sőt 280 forintért is találtam darabját, de mindegyik oldalon általában 1500 forint a szállítási díj. :D Amúgy köszi az infót arról hogy mit figyeljek!

2017. júl. 24. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!