Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ti melyik üzemmódban használjá...

Ti melyik üzemmódban használjátok az inverteres klímát?

Figyelt kérdés

Automata vagy csak a hűtés mód?

Melyikben vettetek észre kevesebb fogyasztást?



2017. aug. 5. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan annyit fogyaszt. Ez az automata üzemmód szerintem csak flanc a beállított hőmérsékletre hűti a szobát és ez így is úgy is ugyan annyi energia felhasználással jár
2017. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hasonlóképp tapasztaltam én is.

Szerintem a csendes üzemmód fogyaszthat többet.


Ebben a hőségben 25C-ra van állítva amit tökéletesen tart a 120m2-es lakásban. Több ponton mértük. Mértem a beszívott levegőt is az 28C. Kicsit aggódok miatta, hogy ha az inverter 25C mérne beszíváskor akkor lenne energia takarékos.

2017. aug. 5. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell aggódnod nekem 23° ra van állítva mégis 25-26-ott mutatnak a hőmérők. Fogyasztás mérővel megmértem az első 15 percben 550-600 Watt-ott fogyasztott utána beállt 120-150-re.[ezt 30-32 fokba mértem] szerintem neked se dolgozik max-on hanem beállt 28°-ra pontatlan a hőérzékelő.

Nekem csendesbe se fogyaszt másként igaz ez egy kis helység 120m2-nél már lehet a kis légáramlás miatt nem tud hatékonyan hűteni.

2017. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Panaszra igaz nincs okom 8-10Kw-ot fogyaszt egy nap ebben a hőségben. Már várom, hogy kipróbálhassuk fűtés szezonban is mert nagyon olcsó lenne.
2017. aug. 5. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi télen szereltettük és nagyon jól fűt talán jobban fűt mint hűt.
2017. aug. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon elnézhettél kérdező, a 8-10 kW fogyasztás az RENGETEG. Honnan vetted ezt az értéket? Az inverteresnek pont az a lényege hogy alig fogyaszt.
2017. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a készülékem.


Óránként 1kw-ot eszik. 37ft/kw

Mi a te inverteres klímád tapasztalata?

2017. aug. 6. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, így már értem. Ez már nagy klímának számít a 3.5 kW hűtési teljesítménnyel, ugyanakkor az EER értéke kiemelkedő. Mekkora szobát hűt?
2017. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
120nm a lakás 3db 25nm-es szoba nappali, étkező és konyha. Egyedül a fürdő van távol. Tökéletesen gyorsan lehűti pedig mi sem hittük. Az igaz, hogy nem ekkorára van méretezve, de gondolom ezért fogyaszt kicsivel többet. De azt az 1kg kenyér árát ki lehet bírni :D
2017. aug. 7. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!