Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miert nem csatlakozik a net a...

Borcsok Gergo kérdése:

Miert nem csatlakozik a net a routerhez?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy routert pontosabban egy TP-Linket konfiguráció után nem kapcsolodik rá. A helyes összekötés szàz százalék,hogy jó de nem tudom, hogy mi lehet a probléma. Reseteltem és ismét ujra konfigoltam ismét nem ment.Ezt elölről is eljátszottam ismét nem ment kihuztam vartam 15percet ismét nem megy.Mostmár ötlwtem sincs,hogy mit kéne csinàljak.Nem utolsó sorba kábel internetem van tehát PPoPE vagy micsodA

2017. aug. 8. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha PPPoe (jól írtan?) neted van, akkor a routerben megadtad a jogosultságot adó felhasználónevet és jelszót??

Mert ha nem, akkor várhatsz...

2017. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,megadtam
2017. aug. 9. 06:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a szolgáltatót, ellenőrizzék le, hogy látják e az eszközödet...
2017. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eddig hol volt megadva a felhasználó és jelszó?

Mert az PC-ből ki kell venni, a router fog azonosítani.

2017. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha Wifis a router próbálj mobillal kapcsolódni..

Nekem volt, hogy csak az ment, de igazolta, hogy "ott van nálam" a szolgáltatró.

2017. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Shaddark ***** válasza:

Van amelyik szolgáltató a mac címet is eltárolja, nem tudom a tied így csinálja-e. (nem sok szolgáltató szokta ezt)

Ekkor a routerben a "saját ip mac másolása/Clone your PC's MAC" funkciót is indítsd el.

2017. aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!