Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Régóta tervezem egy KichenAid...

Régóta tervezem egy KichenAid robotgép vásárlását. Az ebay-en az USA-ból származó gépek jóval olcsóbbak mint nálunk. Tudom, hogy ott 110 V-osak a készülékek ill. a dugó rész is más mint Nálunk?

Figyelt kérdés
Hol tudok átalakítót venni, mellyel itthon is tudom használni a gépet, ill. véleményetek szerint ez jó megoldás ilyen gép esetében?

2017. szept. 7. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Azt számold rá, hogy arra még rájön az ÁFA, Vám és a postaköltaség. Az átalakító a legkisebb gond. Minden elektronikai boltban lehet kapni.
2017. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem azt is, hogy a 110-240V átalakítás elhanyagolható probléma lenne.
2017. szept. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Több lesz a postaköltség, mint amennyibe kerül a gép :) Már ha egyáltalán szállítanak Magyarországra.

És ahogy írták, vám, áfa. Átalakítás. Azért az sem olyan egyszerű.

Szerintem egyszerűbb, és valószínűleg olcsóbb is lesz itthon megvenni.

2017. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Áfa, vám, postaköltség több lesz mint a gêp magában
2017. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De biztos vagy benne hogy kell átalakitó?

Mert kinából is ha telefont rendelünk, európai szabvány töltővel küldik.

Szerintem érdeklődj pontosan utána hogy milyen szabvány fog jönni, és persze a vám , áfá is meg a szállitást is tisztázd le.

2017. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!