Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Delonghi automata kávéfőzőbe...

Delonghi automata kávéfőzőbe fontos a vízlágyító szűrő?

Figyelt kérdés
A papírjaiban az írja, hogy ajánlott, ráadásul 2 havonta újat kéne tenni. Az lenne a kérdésem ahhoz aki kicsit otthon van benne, hogy tényleg fontos az oda? Mi van ha nem teszek? Nem olyan kemény a víz, ráadásul a gép fog kérni automatikusan vízkőoldást is bizonyos idő után.
2017. szept. 12. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy kell bele. Az csak a reklám helye.
2017. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zzzoli ***** válasza:

Nyilván ártani nem árt ha cseréled, de gyakorlatilag nagyon kevesen cserélik. Én tavaly karácsonyra vettem, azóta egyszer kért tisztítást, átlagos itthoni használat mellett. nyilván függ attól is hogy milyen vízkeménységet állítasz be benne.

2 havonta felesleges. Ha néha úgy érzed és eszedbe jut, mert később el fogod felejteni hogy ilyen is van, csak használod majd, akkor kicserélheted félévente, évente.

2017. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kivettem belőle teljesen azt a szűrőt, feleslegesnek érzem. Néha olyan érzésem volt mintha olyan mű ízt adna a kávénak, aztán lehet, hogy csak beképzeltem :D
2017. szept. 17. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csapvíz helyett szénsavmentes ásványviízzel használom. Jóval olcsóbb, mint 3 havonta 5000-ért szűrőt cserélni...
2017. nov. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!