Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » LG vagy Bosch vagy Liebherr?...

LG vagy Bosch vagy Liebherr? Melyik hűtőt válasszam?

Figyelt kérdés

Nagy dilemmában vagyok, hosszútávra tervezek hűtőt vásárolni, és nem tudok dönteni. Az LG-ben van egy elég profi, A+++-os, NoFrost-os, jó elrendezésű, de valahogy nálam az LG nem jelent hűtőgyártót. A Bosch sem, de valahogy mégis a Németes precízitás, a mérnöki hozzáértés ugrik be először a márkáról, bár még mindig nem hűtőben tűnnek a legerősebbnek, bár nem értek hozzá. Az eddigi kettő, azaz az LG és a Bosch is NoFrost-os, polconkénti levegőbefúvásos rendszert használ, szóval szinte ugyanaz a kettő. A Leibherr ugye Hűtőgépgyártó, valószínű ő tudja ennek a szakmának a csínját, de tudásban talán mintha kevesebbet adna. Náluk nincs polconkénti levegő befúvás, csak egy ventillátor keringeti a levegőt.

Kérdésem, hogy műszakilag melyik a jobb? Melyik használ minőségibb anyagokat, melyikkel lehet hosszabb távra tervezni. Vagy itt is igaz az, hogy a legtöbb belseje ugyanaz, csak a jel más rajtuk?



2017. szept. 15. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél Elektrolux-ot, nagyon jók és még a magyar ipart is támogatod.
2017. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, az Elektrolux-ban kicsit csalódtam. Az előző lakásomban minden Elektrolux volt. Hűtő, mosogatógép, elektromos sütő, gáztűzhely. A hűtő iszonyat hangos volt, a lakásban alig lehetett megmaradni, mikor beindult a motor. A mosogatógép 2 év után megadta magát. Szóval kicsit elment a kedvem tőle, de azért köszönöm!
2017. szept. 16. 16:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Az LG háztartási gépek terén szerintem nem rossz.

Én tavaly Bosch kombi hűtőt vettem, számomra a legjobb elosztású, kb ez győzött meg.

Én nem akartam No Frost-ot, erről pedig az ár mellett az győzött meg, hogy kb amikor már olvasztani kell a mélyhűtőt, akkor kitakarítani is.


Jó egyébként, a normál hűtő felső polc egy ventilátor csinál valamit, gondolom szimplán keringet, amikor berázod az ajtót vagy néha csak úgy.

A hőmérsékletet pedig fokonként állítod, mem fokozatonként.

2017. szept. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!