Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szárítógép tetejére mosógépet...

Szárítógép tetejére mosógépet ( vagyis fordítva) hogyan? Létezik erre valamilyen megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni, hogy a szárítógépre hogyan lehetne a mosógépet biztonságosan felhelyezni. Igen jól látjátok,nem a mosógépre szeretném a szárítógépet tenni hanem fordítva...és nem bolondultam meg, csak sajnos a kis apartman fürdőjébe nem fér el a mosógép, ezért a pincébe tenném ahol van hely bőven...DE! a lefolyócső nagyon magasan áll (1.80 cm. max 1m-ig lehet kivezetni) Az állványok amiket lehet kapni elég picik, amivel meg lehetne emelni a m.gépet, max fél méter, ezért gondoltam a szárítógépre helyezném (persze valami szakszerű megoldással) a mosógépet. Egy műszaki boltban azt mondták ennek nincs akadálya, viszont egy a másikban kifejezetten tiltották ezt a megoldást. Esetleg valami acél szerkezetű állvánnyal, vagy itongból valami építmény... vagy lehet kapni erre a célra valami emeletes szerkezetet? Köszönöm előre is a segítségeteket.
2017. szept. 17. 17:50
 1/4 anonim válasza:
Én sem nagyon javasolnám, nem lenne túl stabil dolog, és azt pedig nem tudom, hogy erre milyen “szakszeű” megoldás van. Szerintem keressetek, vagy csináltassatok egy megfelelő méretű álványt. Arra tegyétek a mosógépet, alá pedig a szárítógépet. Probléma meg is lesz oldva. :)
2017. szept. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Salgó polcot akkorára fűrészeled, amekkorára akarod.

De gondoskodj a felső gép esetleges vízszivárgásának elvezetéséről.

2017. szept. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, valóban valami állványos megoldás lesz a nyerő.

Tron65: Salgó polc..hát persze, hogy ez nekem nem jutott eszembe, ennek utánanézek.

Köszi az ötleteket :)

2017. szept. 19. 20:26
 4/4 anonim válasza:
Megnézném a Salgó polcot centrifugàzàs közben.
2017. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!