Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ettől elromolhat a mikró?

Ettől elromolhat a mikró?

Figyelt kérdés
Feleségem szerint attól elromlik hogy pl. Elcsavarom a indító gombot pl 2 percre és elötte hogy lejárna visszafele irányba lekapcsolom. Szerintem mindenki így csinálja és ez rendeltetésszerű használat. De ezen veszekszik velem ez a buta parasztlány hogy én ezzel rongálom a mikrót.

2017. okt. 15. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem megy tönkre, mi több mint 10 éve így használjuk
2017. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem megy tönkre, így tervezték, mi még csak 27 éve használjuk (sokszor így).
2017. okt. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem megy tönkre, de beszélhetnél szebben is a nejedről.
2017. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ez a legszebb vélemény az asszonyról.
2017. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Azt írja a felségéről hogy buta parasztlány.. XDDDD

Fhu, rég nevettem ilyen jót. :D

2017. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szirty ***** válasza:

Nem megy tönkre. Ez rendeltetésszerű használat. Így van kitalálva.

Elég szép is lenne ha nem lehetne visszatekerni nullára az időt.

Úgy kéne hagyni és a következő melegítést az előző félbehagyott idejével folytatni ha a hátralevő idő hosszabb mint amit szeretnénk?

Akkor mellette kéne állni hogy kézzel kikapcsold. Mert ha az előző melegítést félbehagytad és abból hátra van még 4 perc, de most csak egy teát akarsz melegíteni ami 1 perc lenne, akkor az időzítő funkcióját vesztené ilyen esetekben. :)

2017. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Eleve is kb 1 percig úgy kell beállítani, hogy felcsavarod nagyon és vissza 1-re.

Nekem munkatársam csinálja, hogy felcsvarja és, ha nem jár le, akkor kinyitja, kiveszi a cuccot és úgyhagyja, nem értem. Na nekik kell digitális, bár akkor meg a stop-ra nem szabad rányomni? Kérdezd meg tőle miért gondolja, hogy tönkremegy tőle.

2017. okt. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szirty ***** válasza:

"Eleve is kb 1 percig úgy kell beállítani, hogy felcsavarod nagyon és vissza 1-re. "


Miért kellene így? Fölösleges.

2017. okt. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bubuka508 ***** válasza:
Nem felesleges, mert kis időre (1-2 perc) így pontosabban be lehet állítani. Ez egyes típusok használati utasításában is benne van.
2020. dec. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!