Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szerintetek érdemes egy Tefal...

Szerintetek érdemes egy Tefal vasalóra adásvételi szerződést írni? 26.990 forintért vettem,10 ezerért akarom eladni.

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Miért akarod eladni?
2017. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Ezt kéri a vevő??? "Színesfém szakértő" vagy tán? Érthető lenne...van róla számlád gondolom...felesleges ilyesmivel foglalkozni...


Nem szeretnél venni esetleg egy új autót, mert jó üzleti érzéked van és a harmadáért megvenném tőled;)

2017. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet írni, de sok értelme nincsen.
2017. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, de írhatsz - legalább bebiztosíthatod magad, hogy a vevő megtekintés után, működőképes állapotban vette át a terméket; a vevő meg bebiztosítja magát, hogy Ő fizetett.


Ingó adásvételi szerződésnek hívják - egy csomó formanyomtatvány található:

[link]

2017. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kihasználtság miatt adom el, az adásvételit azért akartam rá tenni, hogy nehogy később kitalálja hogy szrt adtam el neki.
2017. okt. 19. 12:08
 6/6 A kérdező kommentje:
De ha nem kell rá, nem íratok. Nem értek az ilyenhez.
2017. okt. 19. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!