Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Javasolnátok konkrét porszívó...

Javasolnátok konkrét porszívó típust, ami nektek bevált? Elsösorbam porzsákosra gondoltam.

Figyelt kérdés

2017. okt. 18. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Lux porszívó! Használtan vettem (vatera és egyéb oldalakról)Az előző is 30 évig ment,csak válás miatt a feleségemnél maradt! Elnyűhetetlen ,halk,erős,többfokozatú
2017. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Maxitabi ***** válasza:

miele silence. Hatalmas az amúgy nem olcsó porzsákja -igen sokáig elég, nagyon jó a szívóereje-amit több fokozatban lehet állítani, minőségi anyagokból van, bírja a strapát (és a kutyaszőrt). Nem enged vissza semmi port. Legközelebb csak ezt a márkát veszem (anyukámnak vettük, nagyon szereti)-ha a 600 ezres luxra nem futja..

Nekem dyson dc33 triggerhead tartályos gépem van, nagyon drága volt, nem rossz, de nem vagyok elhasalva tőle. A macskaszőrt jól összeszedi a kárpitokról a turbókefe, nem veszített még az erejéből sem, de a tartály tisztítás-ürítés szerintem nem allergiásnak, asztmásnak való, mert száll belőle a por,mikor üríti az ember..

2017. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sencor SVC 8

Nem értek a porszívókhoz, így pár hétnyi netezés és fórumozás után ennél kötöttem ki. Ennek már jópár éve - nem is csalódtam benne - bár élek a gyanúperrel, hogy bármilyen más márka korszerű terméke is ég-föld különbséget hozott volna a régi lelakott, megörökölt porszívók után. A fórumolvasás során azt az általános érvényű konzekvenciát szűrtem le, hogy nem a "sima" teljesítményt, hanem a szívási teljesítményt érdemes összevetni (már ahol megadják). Egyébként a konkrét termék "szép, színes, szagos", teszi a dolgát, jól szív (ez állítható - így a hangja is csökkenthető), van hozzá vagy 2 nagy fej, meg kb. 3 apró. Érzetre (összeszerelés, megjelenés, anyaghasználat) minőséget sugall, egyetlen kivétel a "fogantyún" lévő levegő állító, az egy kicsit kínai, de ettől még gond nélkül funkcionál. Sajnos cserélhető porzsákos, ami számomra negatívum volt, de betáraztam tartalékból. :) *Nincs kedvem dolgozni. 33F

2017. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Miele
2017. okt. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
AEG Ultrasilencer
2017. okt. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Miele
2017. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!