Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Leállt a mosógép, mert szűrő...

Leállt a mosógép, mert szűrő televolt, kitisztítottam, de most nem akar lejárni a program. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Whirpool gép. Egy rácsos rajznál világított a piros jel,amit úgy értettem,hogy a szivattyút kell kitisztítani.

A tisztításnál kifolyott egy jó adag víz is.

Most viszont hogy a program tovább gombra nyomtam, csinált centrit meg valamit forog,de nem számolt vissza az idő 10 percet ír,már kb 20 perce.

Gondoltam átrakom másik programra,de nem tudom melyikre.


2017. okt. 22. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyenek vannak? Most nincs előttem a mosógép.
2017. okt. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen a típust elfeletettem leírni,de aztán végül ráraktam végül centrire és azt a programot megcsinálta.
2017. okt. 22. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Resetelni kell a hibát a menüből is 2-3 gomb megnyomásával....pötyögd a géped típusát youtube-ba és less róla okítást.
2017. okt. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!