Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Bosch MUM4655EU kábelét...

Bosch MUM4655EU kábelét hogyan tudom feltekerni?

Figyelt kérdés
A használati útmutató csak annyit ír, hogy "A kábelt a kábelrekeszben tárolja", de nem tudom oda betenni.

2017. dec. 30. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A használati útmutatóban található kép alapján sem sikerül?

Nem tudom melyik modell van neked, két verzió létezik, az egyikbe betuszkolni lehet a kábelt a talprészbe, a másik pedig a függőleges rész hátulján kialakított feltekerős tartóval tárolható.

De az sem baj ha úgy teszed el a gépet hogy szanaszét lóg a kábele.

2017. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Be kell tuszkolni? Tehát nyomogatni kell bele?

(a használati semmit nem mond arról, hogyan tegyem vissza a kábelt a tárolójába)

2017. dec. 30. 20:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Nehogy azt mondd hogy egy kábel elrakáshoz műszaki leírás szükséges.
2017. dec. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem írnék ide kérdést, hogy ha magától értetődő lenne a kábel elrakása. Próbáltam beletuszkolni, de kb 10 cm-t 3 percig sikerült belerakni, ezért gondoltam, hogy ez valszeg nem OK, de nem találok se leírást erre, se kedves embereket, akik ezt alá támasztanák :)
2017. dec. 31. 09:31
 5/12 anonim ***** válasza:

" de nem találok se leírást erre, se kedves embereket, akik ezt alá támasztanák :)"

Kedves emberek írták a használati útmutatót, nem véletlenül írtam hogy az alapján próbáld.

2017. dec. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Te, tényleg nem megy az értő olvasás? :) Még a kérdésben is ki van emelve:

> A használati útmutató csak annyit ír, hogy "A kábelt a kábelrekeszben tárolja"

2017. dec. 31. 16:19
 7/12 anonim ***** válasza:
A folyamatosan és ismételten összehajtogatott kábel megy tönkre elsőnek. Én hajszárítók, hajvasalók, vasalók stb újrakábelezéseból egész jól megéltem. De tudom, ezt egy háziasszonynak hiába magyarázom.
2017. dec. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Te, tényleg nem megy az értő olvasás? "


Számítottam rá hogy hiába írom le, nem fogja érteni.

A használati útmutató szöveggel ÉS ÁBRÁVAL illusztrálja a kiírt kérdésre vonatkozó információkat.

Tehát el kell olvasni, majd meg kell NÉZNI az ÁBRÁT a használati útmutatóban.

"A használati útmutató csak annyit ír, hogy"

Igen, amit nem ír, az az ábrán látható, visual management formájában, a kettő együtt alkot egy egészt.


Arra még 50% esély van hogy a következő válasz az lesz hogy "Nincs is ábra." és 50% hogy "Ja, én azt nem is láttam."

2017. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ajajj, akkor most el foglak szomorítani, mert itt a használati útmutató és kiderül, hogy van egy harmadik esély is: ugyanaz, mint ami a kérdésben is szerepel :D

[link]

Majd várom a kimerítő válaszodat, hogy mivel vagyunk előrébb a feltett kérdésnél, de aztán majd csak büszkén és felemelt fővel, oké? :)

2018. jan. 1. 01:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Köszi a linket, én is ebből dolgozom.

Lehet hogy a benne található ábrát nem egyformán értelmezzük, mert én eddig nem olvastam a vele kapcsolatos véleményt.

Amikor a kérdést olvastam "A használati útmutató csak annyit ír, hogy "A kábelt a kábelrekeszben tárolja", de nem tudom oda betenni." nekem az jött le belőle, és még most is azt gondolom, hogy a dokumentumban szereplő ábrának a megtekintése kimaradt a folyamatból, aminek segítségével esetleg sikeres lehetne a kábel kezelése.

2018. jan. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!