Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Olaj nélküli fritőzben mi...

Németh László68 kérdése:

Olaj nélküli fritőzben mi süthető?

Figyelt kérdés
Bocsi a zavarásért, de most kaptam egy 1400w-os olaj nélküli fritőzt, légkeveréses. Nem azt a halogénes üvegcsodát, mert sokan össze keverik a kettőt. Na, szóval olaj nélküli fritőzhöz szeretnék tőletek segítséget kérni, abban, hogy miket lehet benne sütni, a burgonyán, a rántott húson, és a zöldségeken kívül, mert itt a neten csak ezeket találtam, vagy rossz helyen kerestem, a géphez meg csak egy szűkszavú kezelési utasítás van. Szeretném tudni, lehet-e benn sima csirke combot, több hús félét, szóval több más dolgot sütni, és hogy? stb... Nagyon szépen kérlek bennetek ebben segítsetek nekem, legyetek olyan szívesek, receptekkel, vagy tanácsokkal, vagy olyan internetes oldal címmel, ahol választ tudnák ezekre a kérdéseimre kapni. Mielőbbi megtisztelő válaszotok előre is nagyon köszönöm. Nagy tisztelettel: Laci

2018. jan. 3. 18:04
 1/1 anonim válasza:
Mindent! Ha belefér, egy egész csirkét is süthetsz.
2019. jan. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!