Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szép estét! Zanussi ZWY50924WI...

Zarta kérdése:

Szép estét! Zanussi ZWY50924WI Lindo 100 tipusú felültöltős 5,5 kg kapacitású mosógépet vásároltam. Alap pamut programon 60 fokon 900 centrifuga,3:15 percig mosott. Csak pamut programot használnék 40-60 fokon, hogyan lehet csökkenteni a mosási időt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 5. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy olyan jel, hogy óra jobbra két nyíllal, az világítson. Nem tudom mennyivel lesz rövidebb, nekem nincs ilyen mosógépem.
2018. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm...minden megoldás érdekel :)
2018. jan. 5. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen mosógépem van annál a programnál szerintem sehogy. 2-3 kilós 20-30 fokos programok vannak amik 20-30 percesek. Ráadásul volt, hogy csak egy lepedőt tettünk bele arra a programra és meg is állt centrifugálásnál mert kevés volt neki a ruha... De ezen kívül meg vagyok elégedve a géppel, bár nekem kicsit durvának tűnik a centrifugálása a régi géphez képest. Fél éve használom.
2018. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
40-és 60 fokon használom, zömében munkás ruhákra és a szokásos fehérre..alap pamut programon nagyon sok a mosási idő..többször öblít..ezen is lehet csökkenteni..de ha van valakinek más beállítási tanácsa meg köszönném
2018. jan. 5. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Válassz másik programot. Nagyon máshogy nem tud mosni a mosogép, úgyhogy baja nem lesz a ruhádnak. Én sem a pamutprogit használom e miatt. Több mint 3 óra. Megnézed a programtáblába, hogy melyikbprogram tud 40 fokon mosni, azt odatekered.
2018. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!