Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol tudom beallitani azt hogy...

Hol tudom beallitani azt hogy pl 1 ora mulva kapcsoljon ki a laptope? SOS

Figyelt kérdés

#kikapcsolás #beallitasi idozito
2018. jan. 15. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Feladatok ütemezése, Windows 10-ben.
2018. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, másra gondoltam, egyes vagyok. Energiagazdálkodási lehetőségek, és akkor ott van, hogy alvás, átállítod egy órára, és tadammm!
2018. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szirty ***** válasza:

1. Az alvás (stand by) nem kikapcsolt állapot!

2. Ha közben használja akkor 1 óra múlva sem fog alvó állapotba kerülni.

2018. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Futtatás ablakba írd be a lenti sort:


shutdown -s -t 3600


(Egyszer működik csak. Ha újra időzíteni akarod újra be kell írni. A leállítási folyamat leállítása: shutdown -a )

2018. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
S HA pl 2 ora akk is azt kell beirni ?
2018. jan. 15. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:
A 3600 az az idő másodpercben. Az 1 óra az 3600, a 2 óra az 7200, stb-stb...
2018. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Google Play van olyan alkalmazás Shutdown Start Remote. Androidra lehet letölteni, de a leírásban ott van a weboldala ahonnan, Windowsra is le lehet tölteni. Alulra berakja óra mellé. Ott a leírás mit hogy kell csinálni. Akár telefonról is ki tudod kapcsolni, de van olyan lehetőség is hogy ha hazaértél érzékeli a telefont és bekapcsol a gép. Viszont távolról bekapcsolás kikapcsolás nem működik.
2018. jan. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!