Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Takarító robot kinek van?...

Takarító robot kinek van? Elégedett vagy vele? Milyen típus?

Figyelt kérdés

Nézegettem a robot porszívókat. Pici baba mellett nagy segítséget jelentene, ha nem kellene egyfolytában sepregetni.

A ház nagyrésze parkettás, illetve járólapos, padlószőnyeg nincs.

Megéri venni? Van olyan, ami olcsóbb, de használható? Vagy csak a drága, márkás az, amit megéri?

Az ismerőseim között nincs senkinek, akit meg tudnék kérdezni.



2018. jan. 17. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ecowatsch( biztos rosszul írtam bocsánat) a metróban vettem még 2013 -ban kb 60 ezerért. Most ment tönkre az aksija majd rendelnem kell. Ezen kívűl nem volt soha semmi baja. Azt tudnod kell hogy jó dolog egy ilyen porszívó de olyan jól soha nem takarít mint te. Ahova odaér, odafér azt szuperül felporszívózza, bemegy a kanapé alá, nem esik le a lépcsőn. Viszont a sarkok már neccesek. Ott takarít ahol a "papok táncolnak" ha ismered ezt a mondást. Én heti egyszer porszívózom ( hagyományos porszívóval) végig a házat 100 m2, gyerek nincs, állat bent nincs. Hétközben a robot porszívót kapcsolom be és ez így oké. Rend van. És ugye nem mindegy hogy hétvégén a rendes porszívóval sincs annyi munka hisz hétközben azért a nagyját felszedi a robot.
2018. jan. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb ár-értek-tudással a Xiaomi robot porszívók rendelkeznek.

Első generációt akár már belehet szerezni (1. Generáció) ~80.000Ft-ért.

Okosabb mint az összes többi a piacon.

[link]

2018. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
75%

Vannak független, vagy majdnem független tesztek a témában, akik hitelesebbek:

[link]

[link]

[link]

2018. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem annyira jó, nem érte meg hogy megnősüljek.
2018. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem. Az Aldiban vettem két éve.

Egy szobacicánk van, akivel előtte szenvedtünk, minden tele volt szőrrel mindig, mert amit elhagyott is összeszedte a földön és vitte fel a kanapéra. Sokszor nagyon el voltam keseredve, hogy nem lehet így élni... Vagy porszívózok mindennap, vagy úszunk a macskaszőrben, köszi.

Egy áldás, a legjobb barátom, a második háziállatom a robot porszívó. Néha még beszélek is hozzá. :D

Az teljesen igaz, amit az első válaszoló írt. Nem kell azt várni, hogy mindent úgy csinál meg helyetted, ahogy te tennéd, de ha reálisan belegondolsz, akkor ez természetes, nem fér oda mindenhova. Szinten tartásnak jó, de kis terekben, sok akadállyal (vezetékek, szárító, széklábak) nehezen boldogul. A heti egy rendes porszívózást nem helyettesíti.

Minket viszont megszabadított a macskaszőrtől a macsesz megtartása mellett és ezért nagyon hálás vagyok neki. :)

A heti egy porszívózás is egy gyors körbeszaladás és a kanapé sebes átszívása. Abszolút megvagyok elégedve vele.

Azt gondolom csak az nincs, akinek az az idea él a fejében, hogy csilli-villire takarítja a lakást.

2018. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jo, de fontos a jo marka. Olcsot venni penzkidobas (pl. Aldi). A jok kb. 350-450 EUR-nal (ca. HUF 130 ezertöl)kezdödnek. Fontos, hogy terv szerint porszivozzon, ne összevissza. (Beepitett computer felmeri a szobat, es parhuzamos vonalakban, meg meröleges vonalban megy. Teljesitmeny kb. 40 W legyen, oldalso kis seprücskek fontosak. A jok: Vorwerk, Neato, Samsung, I Robot Roomba is jo, de azt hiszem, az nem terv szerint dolgozik.
2019. jan. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elözö vagyok megint: A lapos szönyegekkel nincs problemajuk, de ami mar 2 cm magas, azzal meg kell küzdenie. A kabelokat el kell rakni az utjukbol, mert megzavarjak öket. Nekem egyebkent Samsung SR8958 van, es egesz jo. Azert a legjobb robotok is meg eleg gyerekcipöbe jarnak. De nekem oriasi segitseg. Nem eleg a markara figyelni, pl. Neato, hanem azon belül is a szamra. Pl a Neato D3-nak nincsenek oldalso seprüi, a Neato D

5-nek viszont igen:

[link]

2019. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!