Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirpool mosógépbe berakhatok...

Whirpool mosógépbe berakhatok nehezebb ruhát is mint amit az adott program mellett maxnak ír?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A "napi mosás" program mellé 3 kg-ot ír maxnak, viszont ez elég hosszú (70 perc) és van egy olyan ami 40 perc alatt végez viszont oda csak 1.5 Kg-ot ír.

Nem annyira piszkosak a ruhák, elég lenne a rövid program is. Ilyenkor csak azért írnak oda kevesebbet mert efölött nem mos olyan tisztán vagy kárt okozhat a mosógépben ?


2018. márc. 1. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Nyugodtan rakjál bele kétannyit is. A Te mosógéped. Nehogy már kötözködjenek veled. Főleg, ha nem is annyira piszkosak a ruhák. Jesszusom, már ebbe is beleszólnak.
2018. márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván nem is tesz jót a gépnek hogy 2x olyan nehéz ruhát kell mosnia meg rendesen tiszta se lesz szerintem. Miért nem rakod őket sima egy órás programra?

Nekem is whripool mosógépem van de én nem szeretem.

2018. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tedd bele.

Legfeljebb nem mossa ki rendesen.

2018. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70 perc egyáltalán nem hosszú. 40 perc alatt nem lesznek tiszták a ruhák... ennyire nem kell sietni.
2018. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!