Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gázfőzőlap, milyet vegyek?...

Gázfőzőlap, milyet vegyek? Edzett üveg, zománcozott?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy gázfőzőlapot. Mindenképp gázos kellene. De nem tudom milyen felületű legyen ami tartós és maximum 50 ezerem lenne rá. Az inoxról rosszakat halottam ezért nem is szeretnék olyat. Megköszönném Ha valaki megosztaná tapasztalatát a különböző felületekkel kapcsolatban vagy szívesen fogadnék egy konkrét típust is ami tartós.

Köszönöm előre is.



2018. márc. 20. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Készülj arra hogy mindegyiket tisztítani kell bármelyiket választod.
2018. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50ezerért? Az elég necces
2018. márc. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2018. márc. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
OFF: lehet, hogy hiányosak az ismereteim, de létezik üvegfelületű gáz főzőlap??ON
2018. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2018. márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A tisztítást gondoltam. De a fő szempont inkább az, hogy ne karcolódjon vagy ha zománcos ne pattogjon fel.
2018. márc. 21. 21:35
 7/7 puritan ***** válasza:

Nekünk üveg felületű gáz főzőlapunk van, Electrolux.

Ilyen:

[link]


A tisztíthatósága teljesen rendben van, ha nem homokkal suvickolod, akkor nem karcolódik. Szerintem sokkal könnyebb tisztán tartani, mint egy zománcost, vagy inoxot. Vagy 2-3 éve van meg, egyelőre jól működik, tudja amit kell, de semmi extra.

Nem lehetetlen ötvenezerért üveg főzőlapot venni, de azért csak a legolcsóbbat kapod meg. Ezeknél elsősorban arra érdemes figyelni, hogy azt a fajtát ne vedd meg, aminek az edénytartója csak egy kis kör alakú valami, a rózsa körül, mert az roppantúl nem praktikus, egy nagyobb edény nagyon könnyen lecsúszik róla.

Az, hogy menyi garancia van az egyes főzőlapokra, csak akkor legyen szempont, ha hivatalos szervízzel helyezteted üzembe, mert csak akkor érvényes. Annak meg elég borsos ára van, amikor én vettem, akkor 25 ezer lett volna, most már biztos több. Ezért inkább kihagytam.

2022. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!