Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem veszi be a mosógépem...

Miért nem veszi be a mosógépem az öblítőszert?

Figyelt kérdés

Egymás mellett levő külön kis rekeszbe kell rakni mosás előtt a mosószert és az öblítőszert. Korábban mosás után egyikben sem maradt semmi, a gép éveken át így működött. Egyszer csak többé nem vette be a folyékony öblítőt. A mosás végére most megtelik az öblítős kis rekesz vízzel és a tetején ott az öblítő, semmi nem megy belőle a gépbe. A mosóport rendesen beveszi továbbra is.


Valamennyire beletörődtem ebbe, végül is a ruhákat rendesen kimossa öblítő nélkül is, de azért csak jó lenne, ha bevenné. Nem akarok e miatt több 10 ezerért mosógépszerelőt hívni. Azt hiszem, ez csak valami kis hiba lehet, és hátha megoldható szerelő nélkül is, de nekem nincs rá ötletem.


Erről a mosógépről van szó: [link]



2018. ápr. 5. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg el van tömődve. Vedd ki az adagolófiókot és alaposan mosd ki, ügyelve a belőle kivezető részre.
2018. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
OK. Nem mertem hozzányúlni, de akkor majd megpróbálom.
2018. ápr. 5. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
ott szokott eldugulni ahol a viz folyik a öblitő részbe. vedd ki a tartót,fújd valami erős zsíroldóval feleül ahol a viz ömlik be,majd fogkefével jól súrold meg,majd öblitsd át.
2018. ápr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én varrótűvel oldottam meg egyszer, a fúvókában volt dugulás amit az öblítő okozott.
2018. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!