Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kenyérsütőgép üstje javítható,...

Kenyérsütőgép üstje javítható, vagy mindig újat kell venni?

Figyelt kérdés
A kenyérsütőgép üstben a lapátot tartó rúd kicsúszik egy idő után, már 4 új üstöt vettem, de nagyon drága lett, javítható ez valahogy? Gondolom valami műanyag vagy kemény gumi tartja azt a kis rudat, ami a hőtől egy idő után elolvad.

#kenyérsütőggép
2018. ápr. 24. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3-4 évenként megszorul, sztem nem javítható. Jófogáson 5-6 ezerért szoktam kicsit használt gépeket venni. Van már vagy három a padláson. Érdekes hogy maga a gép sose romlik el.:-))
2018. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az én gépem is már több mint 10 éves, de 2-3 évente tönkremegy az üstben a lapáttartó, gondoltam talán lehet javítani, ha kapható bele olyan tömítés.
2018. ápr. 24. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom kapható e, de a postaköltséggel biztos majdnem annyi lenne az ára, hogy lekarmolnám magam. És így megspórolok egy buherálást. Annak idején sokat keresgéltem, de nem találtam én se. Egy tartály meg majdnem annyi volt mint egy tescós gép.
2018. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajna igen, 9000 Ft az ehhez kapható új üst.
2018. ápr. 24. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!