Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik kávéfőzőgép lenne a...

Jocca666 kérdése:

Melyik kávéfőzőgép lenne a legjobb ezek alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szeretnék egy nagyon jó kávéfőző gépet venni ami, tud eszpresszót, hosszúkávét és Latte-t is csinálni.

Lehetőleg legyen beépített a tejtartály.


Plusz kérdés hogy érdemes megvenni a kávépárnás/kapszulás verziót hosszútávra?


A segítőkész válaszokat előre is köszönöm szépen!



2018. máj. 9. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
A jó kávé és az előre porciózott kapszulás és egyéb végtermékek egy kontextusban több, mint röhejes.
2018. máj. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszadó.


Nem vagyok arab sejk hogy hogy a világ legjobb kávéit igyam (sajnos), és ha jól megnézed kérdés volt, nem kijelentés. A témában nem vagyok túl jártas, a jó kávét szeretem, és mivel szeretnék itthon is készíteni, ezért érdekelnek a részletek, konkrét típusok stb.

2018. máj. 9. 13:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz a kávégépre és utána egy-egy kávéra? Kapszulásban is van kiváló kávét főző gép.
2018. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Örülnék ha megállna 35-40'000Ft körül :)
2018. máj. 9. 13:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem titok, az első helyen az igazi kotyogós, a másodikon a fém vázas szarvasi espresso...

Több alternatíva nincs.

Minden más kidobott pénz.

Rengeteg kapszulás kávégépet kipróbáltam (kávégép szerelő cégnél vagyok), de még sosem ittam jót.

Szóval egy eszement finom arabica + kotyogós vagy szarvasi, és nem kell jobb.

Minden mást te is meg tudsz csinálni, gőzölés, fölözés, ...stb...

2018. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igy ahogy előttem irják.

Nálunk is ki lett próbálva több fajta, de csak vissza tértem a kis kotyogóshoz.

2018. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kapszulásat nem érdemes venni, mert ha a gép nem is, a kapszula iszonyatosan drága.

35-40-ért max olyat kapsz, ami tud tejhabosítást, de hogy magától latte-t készítsen, az többe fog kerülni.

2018. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat: én vettem ilyen 30000.- olasz gépet, ami nagyon jó is volt, amíg el nem romlott benne valami. De hozzá alkatrészt, netán hozzáértő mestert sehol sem találtam. Valójában a mai napig sem tudtam meg mi romlott el benne...úgyhogy ment a szemétbe az egész.

De te vegyél bátran, lehet, hogy szerencsésebb leszel.

2018. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Irgalmatlanul drága a kapszulás gépek fenntartása. Legalább 15000 ft-ra jön ki 1 kg kávé, ha utána számolsz!


50.000-ből nézegess használt automata, darálós gépeket. Van több oldal is, ahol felújítják majd eladják őket - pár hónap garanciával.

2018. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!