Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Segítene valaki léghűtővel...

Segítene valaki léghűtővel kapcsolatban? Tényleg nem ér semmit? Mobilklímára sajnos nincs keret, a sima ventillátor meg nagyon keveri a port, így a babám mellett nem túl jó választás.

Figyelt kérdés

Ezért gondoltam a léghűtőre. Valaki elmondaná, hogy mégis mennyire hatékony? 30 C van a szobában, ha csak 3-4 fokkal sikerülne lejjebb nyomni ezt, már jobb lenne.

Előre is köszi!


2010. jún. 17. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt léghűtőm és az semmit nem ért, lehet azért mert olcsó volt, ilyen 9 ezer forintos, és az inkább csak párásítja a levegőt, sőt még talán melegebb is lesz tőple, mert hátul a motorja az meg melegít... Most van egy 30 ezer forintos mobil klíma a somogyitól, sok helyen belehet szerezni, az garantáltan használni fog!
2010. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jovanny ***** válasza:
Ezek a léghűtők vizet párologtatnak működés közben, így hűtenek (kicsit) és párásítanak is. A víztartályba lehet jeget, vagy jégakkut is tenni, a hatékonyabb működésért. Nem fog sokat hűteni, de biztosan egészségesebb a klímánál. A port viszont gondolom ugyanúgy felveri, mint a ventillátor. Az ellen portalanítással lehet védekezni. Bár tudom, hogy az nem is olyan egyszerű. :)
2010. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A léghűtő másik hátulütője, hogy kábé félóránként elolvad benne a jég, amivel hűtene, utána már csak ventilátor, szóval gyakorlatilag egy nulla.
2010. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A portalanítás valóban hatékony, kb fél napig:). Nálunk ha letörölgetek, estére már garantáltan ismét vékony réteget képez a por a bútorokon, bármit használok.

Köszönöm a válaszokat, akkor valóban nem a legjobb megoldás a léghűtő...

2010. jún. 17. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!