Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen klíma berendezésed van...

Milyen klíma berendezésed van otthon? Bevált?

Figyelt kérdés

Klíma vásárlás előtt állunk. De fogalmunk sincs az egészről.

Milyen tipust érdemes venni? Inverterest vagy nem inverterest?

Számít az ár vagy a drágabbák tényleg nem tudnak annyit mint amennyivel többe kerülnek?


2010. jún. 17. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ár olyan szinten számít, hogy ha a mester megtudja, hogy teszkós klímát kell beszerelnie, annyi kifogást talál, hogy tél lesz mire odaér. Tapasztalat, több klímát is szereltettem már be.


[link] ezen az oldalon nézz körül

2010. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyitott ablak, olcsó és praktikus....
2010. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kereszthuzat.
2010. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ki hogy gondolja..

Én klímaszerelő vagyok, 4., utolsó emeleten lakom, soha nem tennék fel klímát.

Nem azért, mert elromlik, sokáig jól is működhet, de az egészségem többet ér, és toleráns típus vagyok.

Még valami: legfeljebb évente 2 hét, amikor azt mondom, bizony meleg van, azért jó lenne hűvösebb.. ezért a két hétért nem teszek fel.

2010. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy ablakom, azt reggelente kinyitom, szellőzik egy órát, amjd becsukom. Nyáron viszont egész végig nyitva van. Hihetetlenül olcsó, és nem rongálja az egészségem...
2010. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!