Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a baja a tv-nek ha állandóa...

Mi a baja a tv-nek ha állandóan kikapcsol magától? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy Lg lcd tvm 81cm, kb 1.5éves és mostanság azt csinálja hogy kikapcsolja magát utánna be és ezt kb 3szor egymás után azután néha azt írja ki hogy nincs jel de ezt nem mindíg van amikor kikapcsolva marad. Egynap alatt nagyon sokszor el szokta játszani ezt, van amikor hosszabb ideig mondjuk 2óráig nem csinálja de egész sűrűn és már nagyon idegesít. Szerelő még nem látta most egyenlőre itt próbálok rá választ keresni hogy mi lehet a baja utána ha nagyon muszály akkor hívok szerelőt. Hülye válaszokra nem vagyok kíváncsi!!!

2018. júl. 2. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kihagyhatod a kérdezősködős részt és jöhet a szerelő.
2018. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek kell egész nap tévézni?
2018. júl. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat de nem nézek egész nap tvt mert dolgozok csak mikor már este végzek az otthoni munkákkal is a meló után szeretnék egy picit pihenni és be szoktam kapcsolni a tvt de még 5percet nem tudok végig nézni
2018. júl. 3. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi értelme ilyen kérdéseknek, úgysem tudod megjavítani.

Alaplaphiba elvileg, amit (ebben az esetben) TV-szerelőként sem tudnék valószínűleg javítani, komplett kellene inkább cserélni. Nem mintha kezdő lennék (több évtizede művelem), de ilyen NAND Flash cserékre, BGA-javításokra én sem vagyok berendezkedve. Tunerhibás is lehet, ami a hagyományos TV-ben gyerekjáték egy szakmabelinek, ezekben a laposokban hőlégfúvóval kínlódás.

Szerelő hívása is érdekes kérdés, ezek műhelymunkák, 32 collos TV pedig könnyen szállítható még gyalog is.

Vannak olyan szerelők (szélhámos kategória), belenéz helyszínen, ja nem javítható, kérem a kiszállási díjat!

2018. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!