Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hűtőszekrény alja (fagyasztó)...

Tele kérdése:

Hűtőszekrény alja (fagyasztó) fagyaszt, a felső része (hűtő) pedig nem hűt, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám a következő:

Kb 1 hónapja hirtelen észrevettük,hogy valamiért nem hűt a hűtő,ezért gyorsan szereztünk egy kissebbet ideiglenesen,viszont ebbe kevés dolog fér bele.Bedugtam a régit,és azt vettem észre,hogy az alja fagyaszt rendesen a teteje viszont szinte semmit sem hűt.Az az érdekes még,hogy amikor bedugom kb 5percig hallom,hogy megy a kompresszor,aztán megáll.Megnéztem a kompresszort,és tűz forró.A gáz nem mehetett el gondolom,mivel az alja müködik,de akkor a teteje miért nem?Egyébként mikor észrevettük hogy elromlott azelött furcsán kattogott néha a kompresszor környékén valami,de ez már elmúlt.Egyébként ez egy Beko hűtő.


2018. júl. 7. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Külön van a két résznek a kompresszor vagy csak egy van?
2018. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy kompresszor van.Tegnap d.u 6óta bevan kapcsolva maximumra tekerve a tekerője(5ös fokozat) és mostanra kb annyit hűtött,hogy éppen érezni,a falán,hogy hideg,viszont nem sok a konyha külső hőmérséklete,és a hütőben lévő hőmérséklet között a különbség.Viszont a fagyasztó rendesen fagyaszt.
2018. júl. 8. 15:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Régebben annyira hűtött a felső része is,hogy jég volt az ajtóval szembe levő falán.Havi 1x le kellett olvasztani,mert jeges volt.Most meg ahhoz képest semmit se hűt.
2018. júl. 8. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!