Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik léghűtő ami jéggel...

Létezik léghűtő ami jéggel működik?

Figyelt kérdés

Nem párásítóra gondolok, mert azok csak vízzel működnek, hanem olyanra, amiben jégakku van, amit a fagyasztóba lehet tenni, és aztán abból állít elő hideg levegőt.

Ez azért lenne jó, mert a fagyasztó a pincében van, viszont fenti szobában lakom, ahol meg nagyon meleg van.

Ugyanakkor klíma beszereléshez engedély kell, és nagyon körülményes a beüzemelése.



2018. júl. 29. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Létezik.
2018. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Létezik, nekem van is. Sőt el is adom.
2018. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hm, ez már valami, de mi ezeknek a neve, márkája?
2018. júl. 29. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek, de kb. egyenértékű a semmivel a léghűtési faktora.
2018. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó az infót, még mindig csak olyan mobil klímkat találtam a neten, ami vagy csak vizet párologtat, vagy azt is ki kell vezetni az ablakon.
2018. júl. 29. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogsz egy sima szobaventilátort és mögé lógatod a jégakkukat.
2018. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gabesz147 ***** válasza:

Szerintem nem körülményes az engedélyköteles klíma beüzemelése, igaz, én is évekig halogattam, de anyagi okok miatt inkább. Jégakkukkal és egyebekkel vacakolni körülményesebb. Ha megengedheted magadnak, szereltess be egy rendes klímát. Másik megoldás az ablakklíma, az nem telepítés és engedélyköteles, de ott neked kell kialakítani a helyét, ami nem biztos, hogy könnyű, utána csak betoldo a helyére, konnektor és helo:-), ez 140e körül kezdődik.

A szervizelés ennek is kell.

2018. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!