Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A 16 amperes villanyórától a...

A 16 amperes villanyórától a kombinált tűzhelyhez elvezetett áram hiba nélkül kiszolgálja a villanytűzhelyet akkor is, ha főzésre is azt használom és nem a gázt?

Figyelt kérdés
Sürgősen vennem kell tűzhelyet, ettől tenném függővé a "fajtát".
2018. aug. 1. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A kérdésed, hogy képes e együtt működni egy elektromos főzőlap egy elektromos sütővel 16 amperről?

Amikor az elektromos sütő felfűti magát, akkor sok energia kell neki, viszont a megtartáshoz már kevés. Esélytelen húzni neki még egy szálat, vagy összesen csak 16 amper van a lakásban?

2018. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem értem. A kombinált tűzhely azt jelenti hogy van gázzal és villannyal is táplált funkciója.

Amúgy meg hívj egy villanyszerelőt, mielőtt még bármit is vásárolsz és nézesd meg az elektromos hálózatot a lakásodban.

2018. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kombinált tűzhely általában gázzal főz, villanyal süt, ettől kezdve nincs értelme a kérdésnek.
2018. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
0,25-5(60)A. Ezt találom az órán, de mintha 16-ra emlékeznék. Abszolút hozzá nem értő vagyok - mondanom se kell.
2018. aug. 1. 14:38
 5/14 A kérdező kommentje:
A kombináltat cserélném teljesen elektromosra. Annak ki lett építve megfelelően.
2018. aug. 1. 14:40
 6/14 anonim ***** válasza:

Van a villanyóra mellett egy biztosíték, amire egy B betű van írva, mellé egy szám, az az érdekes ebben az esetben.

Lehet ez B10, B16, B20, B32, stb.

2018. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
B 16 :(
2018. aug. 1. 15:09
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ingyenesen fejlesztik neked 32 A-ra, csak meg kell igényelni, van egy formanyomtatvány, regisztrált villanyszerelő tud neked segíteni a kitöltésében vagy bemész az ügyfélszolgálatra, kb 1 hónapon belül jönnek és kicserélik 32 A-ra, akkor annyi ampered lesz és ez teljesen ingyenes. 32 A pedig bármilyen sütőt és főzőlapot elbír.
2018. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Akkor azt hiszem, maradok a kombinált vételénél, mert ez a csere sem olyan egyszerű(mintha azt olvastam volna), meg az idő is sok, mert a sütőm használhatatlan.

Köszönöm szépen, hogy foglalkoztál a gondommal.

2018. aug. 1. 15:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Hosszú távon én kérném a fejlesztést, megéri és tényleg nem kerül semmibe. Nincs mit.
2018. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!