Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Bosch elöltöltős mosógép nem...

Bosch elöltöltős mosógép nem indul! (? )

Figyelt kérdés

Betettem a ruhákat mosni, de aztán utána gyors eszembejutott hogy még beteszek mellé mást is, ezért a pause gombbal leállítottam. Kb 3 mp után. A ruhák már kicsit vizesek is lettek.

Aztán utána kinyitottam az ajtaját és betettem amit akartam. De utána már nem engedte elindítani a programot. a Start gombot ha megnyomom csak sípol, és nem indul.

Már minden próbáltunk, a kézikönyv nem ír semmi hasznosat. Más programot sem tudok elindítani. Kikapcsoltuk, hagytuk állni. Áramforrást is megszüntettük egy kis időre, de továbbra is semmi.

Valakinek valami ötlete? ://



2018. aug. 2. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Amikor a szervizt felhívtad, mit mondtak?
2018. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem jól csuktad vissza az ajtaját.Nyisd ki újra, és egy erősebb mozdulattal csukd be. Ujra fog indulni, hallani fogod a kattanását a zárnak..
2018. aug. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

be lehet csukni az ajtót.. legalábbis úgy csukódik ahogy szokott

a szervízt nem hívtam még, egyelőre még majd holnap egy ismerős megnézi, reméljük ő sikerrel jár..

2018. aug. 2. 18:05
 4/10 anonim ***** válasza:
3 Erősebben kell ilyenkor, mert ki van akadva.
2018. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A leállítás és az ajtó kinyitás között mennyi idő telt el?
2018. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, amint 3 írja, ellenőrizd rendesen be van-e csukva az ajtó, valamint miután becsuktad, nem normál programot, hanem pár perces "kiszivattyúzó" programot adj neki először. Ha az se megy, akkor esetleg még próbáld meg lent leengedni, és utána normál programmal.
2018. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát igazából amint leállítottam már nyitottam is ki.. szoval lehet az a baja hogy még várnom kellett volna és meghülyült így mert nem tudja mivan.

de máskor is szoktam pedig azt csinálni hogy leállítom az elején mert elfelejtettem belerakni valamit. és akkor menni szokott rendesen

2018. aug. 2. 18:37
 8/10 anonim ***** válasza:
A mágneszárnak lehet hogy annyi.
2018. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak annyi volt a baja hogy az ajtót nagyon gyengèden kellett becsukni, iletve közben a "kilincsnèl" a kioldót benyomni
2018. aug. 4. 16:00
 10/10 anonim ***** válasza:
szűrőt tekerd ki hátha sok benne a víz
2018. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!