Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Electrolux EDP2074GW3 szárítóg...

Electrolux EDP2074GW3 szárítógép gyakorlati tapasztalatok, melyik kímélő program használata?

Figyelt kérdés
Most vásároltuk a gépet, eddig csak törülközőket és ágyneműt mertem szárítani benne. A felnőtt és gyerek/baba ruháink 90%a a jelzés szerint nem szárítható még kímélő programmal sem. Ki melyik programmal szárítja a ruhákat, hogy ne menjenek össze? Sok helyen olvasom hogy nagycsaládosok mindent beletesznek és nincs vele gond, de melyik programmal?

2018. szept. 5. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem Bosch van, azon van olyan, hogy low heat, biztos neked is van hasonló. Nos én azzal a kiegészítő funkcióval mindent szárítok, persze kifordítva, ami nem selyem.
2018. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A MIX programhoz használom az alcsony hőmérsékletet.
2018. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nekem is van mix programom, az 7 kg helyett 2 kg ruhával használható a leírás szerint. Van egy Delicates program is, az is 2 kg-os. Így akkor 3szorra kellene megszárítanom a ruhákat? Neked is ilyen?
2018. szept. 9. 00:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a program 3 kilós, de bármelyik program használható low heat funkcióval, plusz van olyan is, hogy idő program hideg vagy meleg, az időt te adod meg. Ez nem gazdaságos, mert lehet, jogy túl sok időt állítasz be. Jóbbak az automata programok.azt viszont tanácsolom,hogy mindent kifordítva száríts, mondjuk én úgy is mosom.
2018. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hú de vacakul gépeltem. Bocsi.
2018. szept. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!