Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik hűtőszekrény márka a...

Spencer26 kérdése:

Melyik hűtőszekrény márka a legjobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Akarok venni egy hűtőszekrényt melyik a legjobb marka,illetve melyik jobb? Halottam olyat,hogy ha nem szobahomersekleten van a hűtőszekrény nem is indul el pld:(Arctic).


A velemyeteket ,valaszotokat elore is koszonom!



2018. szept. 23. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs legjobb.

Bemész egy áruházba és veszel egyet ami tetszik és megengedheted magadnak.

2018. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Automatikus leolvasztású mindegyik olyan. +15fok hőmérséklet alatt nem működik rendesen. Nem fog időbe visszakapcsolni, kiolvad a fagyasztó.

Mindegy milyent veszel, vegyél rá plusz garanciát. Amilyen szépek, olyan hulladékok.

2018. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs olyan, hogy legjobb! Még úgy is ezt mondom, hogy nálunk a Zanussi-k elég jól bírják! A tesóm hűtője 13 éves, nekünk pedig egy kb. 15 éves fagyasztónk van és még mindkettő jól megy! Illetve a mi "új" (2 éves) hűtőnk is Zanussi, egyelőre az is hibátlan!
2018. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat ,a tapasztalatokat!
2018. okt. 5. 16:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyek a legmegbízhatóbbak, de a Zanussik elég jól bírják, ismeretségi körömben mind 10-15-20 éves gépek üzemelnek, jól. Nekem egy beépített Siemens van, kicsit drágább kategória, de ez is 15 éves. Nem nagyon szoktak ezek elromlani, jó, egyszer kellett az enyémben termosztátot, illetve gumit cserélni, de ez még sztem oké.
2018. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!