Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a baja a mosógépnek...

Dolmanyos kérdése:

Mi lehet a baja a mosógépnek ha bekapcsolásnál kattog majd szívna vizet és leveri a biztosítékot?

Figyelt kérdés

Electrolux EWS105416 A a márkája

előtte nem volt ilyen :(



2018. okt. 2. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs elzárva véletlenül a víz?
2018. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs. :(
2018. okt. 2. 12:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs víz, attól még nem ver le semmit.

Ez nem úgy működik, hogy mondjuk szívná a vizet, de nem bírja, ezért lever.

Ugyanis a vizet nem szívja semmi (a vízhálózat nyomja), csak engedi egy mágnesszelep. Viszont akkor kapcsol be a motor is, ott is lehet zárlat.

Lényeg, hogy hibás a gép, meg kell vizsgálni belülről.

2018. okt. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A mágnesszelep lehet zárlatos.
2018. okt. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, hogy valami zárlat féle lehet. Csak kérdés hogy érdemes-e pénzt rá fordítani vagy sem?:)
2018. okt. 2. 12:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, szerinted mennyi esély van arra, hogy idetéved egy mosógépszerelő, aki pont ismeri az adott készülék típushibáit, ezért esetleg látatlanban is tud tippelni.

De az is még mindig csak tipp, mint ahogy én is szoktam járni TV-javításoknál. Megtippelek valamit a telefonhívás alapján, utána kiderül, hogy pont rosszul tippeltem.

Persze, sok mindent el is lehet találni, az is tény.

Meg kellene nézni közelebbről.

2018. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Illetve még az előzőből következik: te is felhívhatsz egy szervizes embert, hogy mi az álláspontja, az még nem kerül sokba.
2018. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tudnék hívni szervizest. Gondoltam legyen valami támpontom hogy mégis mivel álok szemben.Mert persze egyszerűbb és gyorsabb lenne egy új. De ha javítható és nem kerül annyiba mint egy új akkor persze javítás alá kerül. De szerintem kikérni mások véleményét nem baj? De bocsánat hogy felmerült bennem hogy megkérdezem mi baja lehet.
2018. okt. 2. 13:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Fejezzétek be kérdezők ezt a pofátlan hozzáállást!

Tapasztalatok átadásával segítettem neked is, mint ahogy tegnap a másiknak is, akinek beázott a telefonja.

Utána meg beadjátok ezt az arcátlan, sértődött szöveget.

De mire fel?

Ki bántott?

Normálisak vagytok ti?

2018. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!